Cookie beleid Kozakken Boys

De website van Kozakken Boys is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Kozakken Boys Veiling levert prachtig bedrag op

13 mei 2019 13:00

KB Media/Devin van der Wiel

De voetbalreis naar Barcelona bleek vrijdagavond het topstuk op de veiling, een kleine 3000 euro werd ervoor geboden. Veel meer nog dan de 1700 euro die het gesigneerde shirt van Frenkie de Jong van Ajax uiteindelijk opbracht. Ruim 250 kavels werden er geveild waaronder diverse voetbalreizen, gesigneerde voetbalshirts, vakantiereizen maar ook kleinere items zoals wijnpakketten, gevulde boodschappentassen en slagroomtaarten.

In totaal leverde de veiling samen met de jeugdloterij en de tientjesloterij zestigduizend euro op. Meer dan verwacht, beaamt voorzitter Henk de Goeij. “Het is een bedrag geworden waar we stiekem op hebben gehoopt, natuurlijk gaan er nog wel behoorlijk wat kosten vanaf maar we zijn zeer tevreden met deze prachtige opbrengst.”

Sierd de Vos doet de winnaar van de reis naar Atletico Madrid een belofte (KBTV).

Groot bedrag voor KiKa

De opbrengst van de veiling gaat voor een deel naar Kika, de Stichting Kinderen Kankervrij. Daarnaast gebruikt de club een deel van het geld om de kantine te pimpen en een deel gaat naar activiteiten en faciliteiten voor de jeugd.

De avond is wat de voorzitter betreft zeker voor herhaling vatbaar. “Niet alleen vanwege het mooie resultaat, maar juist ook omdat de avond laat zien dat de club leeft in Werkendam”, geeft hij aan. "Je ziet op zo'n avond echt hoe maatschappelijk betrokken onze leden en sponsoren zijn, dat is heel mooi om te zien. Ik ben dan ook heel trots op onze club en wil graag nog de vrijwilligers van het veilingteam, de bedrijven die de kavels beschikbaar hebben gesteld en natuurlijk alle aanwezigen die gul hebben geboden enorm bedanken.”

Met dank aan Henk de Goeij, Siska de Goeij, Robin van Ooijen, Hendri Visser, Govert Cornet, Kees Ottevanger, Alexander Visser, Paul van Gelderen en Jaap Boxman van het veilingteam.

Uitslagen loterijen

Veilingloterij
Winnende lot voor de elektrische fiets is gevallen op nummer 234

Uitslag jeugdloterij
1e prijs lotnummer 3156
2e prijs lotnummer 2464
3e prijs lotnummer 954
4e prijs lotnummer 1402
5e prijs lotnummer 2286
6e prijs lotnummer 2281
7e prijs lotnummer 1411
8e prijs lotnummer 1417
9e prijs lotnummer 3578
10e prijs lotnummer 771
11e prijs lotnummer 2823
12e prijs lotnummer 2821
13e prijs lotnummer 842

De prijswinnaars zijn inmiddels op de hoogte gebracht.

Delen

Lees meer over:
veiling

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!