5 december 19:00 Inmiddels zijn de tijdschema's bij iedereen bekend en komt het toernooi steeds dichterbij. Enkele belangrijke mededelingen willen we jullie alvast meedelen.meer »
15 november 8:00 Als op donderdagochtend 28 december het eerste fluitsignaal klinkt barst er een driedaags voetbalspektakel los in sporthal De Crosser. Ruim 95 teams, variërend van JO7 tot en met MO20, strijden om de hoogste plaats op het podium. Altena/Almkerk, Kozakken Boys, Sleeuwijk en dit jaar ook zaalvoetbalvereniging CFM Transito nemen deel aan het toernooi. Samen met de toernooiorganisatie, bestaande uit Bas Cornet, Gerard Witte en John Struik, blikken wij vooruit op een toernooi welke een feestje moet worden voor iedere deelnemer.meer »
9 oktober 19:30 Kozakken Boys-aanvaller Sergio Hughes is opnieuw geselecteerd voor het nationale team van Sint Maarten. De ploeg van bondscoach Piet de Jong speelt tijdens de komende interlandperiode twee CONCACAF Nations League-wedstrijden tegen Saint Kitts & Nevis. meer »
4 oktober 8:00 Voor ons Jongens onder 16-1 team zoeken wij een enthousiaste assistent trainer die onze hoofdtrainer van dit team op de dinsdagavond en donderdagavond van 18.15 tot 19.45 uur zou willen ondersteunen. meer »
29 augustus 8:00 Nu het seizoen weer van start is, de wedstrijdtassen zijn uitgedeeld, is het tijd voor een kledingruil avond.meer »
17 augustus 12:00 Het nieuwe seizoen staat weer op punt van beginnen, vandaar dat ieder team ook weer wordt voorzien van een wedstrijdtas en kleding.meer »
05-08 Uitnodiging - de aftrap van het nieuwe seizoen
14-06 Slotavond vrijwilligers jeugd
13-06 Peter Drijver: Een bedankje is op zijn plaats na 3 1/2 jaar Kozakken Boys
06-06 Jeugdteams 2023-2024
05-06 Josua Ntemo nieuwe trainer JO16-1
05-06 WEDSTRIJDVERSLAG | Kozakken Boys MO15 - Toernooi BZS
02-06 Ouder-Kind Toernooi met BBQ
21-05 Afsluiting seizoen jeugd
15-05 Kozakken Boys Onder 19-1 kampioen en naar 2e divisie
13-05 Stijn Visser en Jermain Chowari beiden geslaagd voor het UEFA-C jeugd diploma
11-05 Kan de JO19-1 zaterdag al kampioen worden?
10-05 Donderdag 18 mei (Hemelvaartsdag) en maandag 29 mei (2e pinksterdag) geen trainingen
08-05 Voorlopige indelingen voor de Altena Cup op 3 juni 2023
04-05 Laatste individuele trainingen op donderdag en vrijdag 11 mei en 12 mei 2023
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.