Cookie beleid Kozakken Boys

De website van Kozakken Boys is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
05 aug 14.00 LRC 1 Kozakken Boys O23-1 vr -
10 aug 19.30 Kozakken Boys O23-1 SC 't Zand O23 vr 6-0
12 aug 12.00 Kozakken Boys O23-1 VV Pelikaan O23 vr 4-1
15 aug 20.00 Sliedrecht 1 Kozakken Boys O23-1 vr 0-2
19 aug 15.00 Trinitas Oisterwijk 1 Kozakken Boys O23-1 vr 2-3
22 aug 19.15 GDC 1 Kozakken Boys O23-1 vr 2-5
22 aug 20.15 Almkerk 1 Kozakken Boys O23-1 vr 3-0
26 aug 14.30 GRC '14 1 Kozakken Boys O23-1 vr 1-0
26 aug 16.30 Sleeuwijk 1 Kozakken Boys O23-1 vr 1-0
30 aug 20.15 Kozakken Boys O23-1 Oosterhout 1 vr -
02 sep 15.30 AWC O23-1 Kozakken Boys O23-1 co 0-0
05 sep 20.00 Oosterhout 1 Kozakken Boys O23-1 vr -
09 sep 12.00 Kozakken Boys O23-1 Blauw Geel'38/JUMBO O23-1 co 8-0
13 sep 20.00 Kozakken Boys O23-1 CVV Zwerver 1 vr -
16 sep 11.00 Dongen O23-1 Kozakken Boys O23-1 co 0-2
19 sep 20.00 Altena 1 Kozakken Boys O23-1 vr 1-4
23 sep 12.00 Kozakken Boys O23-1 OJC ROSMALEN O23-1 co 6-0
30 sep 16.30 Orion O23-1 Kozakken Boys O23-1 co 3-0
04 okt 20.00 Lekvogels 1 Kozakken Boys O23-1 vr -
07 okt 12.00 Kozakken Boys O23-1 EVV Echt O23-1 co 5-1
14 okt 13.30 Kloetinge O23-1 Kozakken Boys O23-1 co 0-4
19 okt 20.00 VVAC 1 Kozakken Boys O23-1 vr 1-0
25 okt 20.15 Kozakken Boys O23-1 Theole 1 vr 1-1
28 okt 12.00 Kozakken Boys O23-1 Orion O23-1 co 1-0
04 nov 14.45 OJC ROSMALEN O23-1 Kozakken Boys O23-1 co 1-3
11 nov 12.00 Kozakken Boys O23-1 Kloetinge O23-1 co 1-0
18 nov 15.00 EVV Echt O23-1 Kozakken Boys O23-1 co 0-3
25 nov 12.00 Kozakken Boys O23-1 Dongen O23-1 co 2-0
02 dec 13.00 Blauw Geel'38/JUMBO O23-1 Kozakken Boys O23-1 co 1-3
09 dec 12.00 Kozakken Boys O23-1 AWC O23-1 co 5-0
13 jan 12.00 Kozakken Boys O23-1 Victoria '03 1 vr 6-0
23 jan 20.00 Kozakken Boys O23-1 S.V. Utrecht United O23 vr 9-0
27 jan 11.30 Barendrecht O23-1 Kozakken Boys O23-1 co 0-2
30 jan 20.00 Altena 1 Kozakken Boys O23-1 vr 1-4
03 feb 12.00 Kozakken Boys O23-1 Westlandia O23-1 co 2-3
17 feb 12.00 Gemert O23-1 Kozakken Boys O23-1 co 1-1
21 feb 20.00 Kozakken Boys O23-1 Zeeburgia O23 vr 5-1
24 feb 12.00 Katwijk O23-1 Kozakken Boys O23-1 co 1-0
02 mrt 12.00 Kozakken Boys O23-1 HBS O23-1 co 1-2
09 mrt 15.00 UNA O23-1 Kozakken Boys O23-1 co 1-3
16 mrt 12.00 Kozakken Boys O23-1 VELO O23-1 co 3-1
23 mrt 17.45 HBS O23-1 Kozakken Boys O23-1 co 1-3
06 apr 12.00 Kozakken Boys O23-1 Katwijk O23-1 co 2-1
13 apr 12.30 VELO O23-1 Kozakken Boys O23-1 co 2-2
20 apr 12.00 Kozakken Boys O23-1 UNA O23-1 co 0-1
11 mei 12.00 Kozakken Boys O23-1 Gemert O23-1 co 3-1
18 mei 12.00 Kozakken Boys O23-1 Barendrecht O23-1 co 1-1
01 jun 12.30 Westlandia O23-1 Kozakken Boys O23-1 co 8-0
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!