Contactpersonen

HOOFDBESTUUR

functie naam emailadres tel.nr.
Voorzitter Dick Hoogendoorn dhoogendoorn@kozakkenboys.nl 06 - 53 19 41 78
Penningmeester Reinier Burghout penningmeester@kozakkenboys.nl 06 - 11 26 83 80
Secretaris Frans van der Wiel secretaris@kozakkenboys.nl 06 - 51 58 00 21
Commerciële zaken Leonard Paans lpaans@kozakkenboys.nl 06 - 22 94 34 24
Supporterszaken/Lagere elftallen/Evenementen Teus Visser tvisser@kozakkenboys.nl 06 - 18 56 48 99 
Jeugdvoorzitter Vincent Wijmans vwijmans@kozakkenboys.nl 06 - 39 66 01 58
Facelitaire zaken Jan Admiraal janadmiraal56@gmail.com 06 - 10 80 65 79

 

TECHNISCHE COMMISSIE SENIOREN

functie naam emailadres tel.nr.
Technisch directeur (A-selectie) Johan van der Werff technischdirecteur@kozakkenboys.nl 06 - 15 85 95 30
Technische commissie (JO23) Martin Clerkx kbo23@kozakkenboys.nl 06 - 28 77 71 10
Technische commissie (Financiën) Dick Hoogendoorn dhoogendoorn@kozakkenboys.nl 06 - 53 19 41 78
Technische commissie (Bestuur)      

 

TECHNISCHECOMMISSIE JEUGD

functie naam emailadres tel.nr.
Jeugdvoorzitter Vincent Wijmans vwijmans@kozakkenboys.nl 06 - 39 66 01 58
Hoofdopleidingen Peter Drijver hoofdopleidingen@kozakkenboys.nl 06 - 42 80 92 97
Coördinator JO16/ JO19 Peter Drijver hoofdopleidingen@kozakkenboys.nl 06 - 42 80 92 97
Coördinator JO13/JO15 Anne Ippel    
Coördinator JO11/JO12 Vincent Wijmans (ai) vwijmans@kozakkenboys.nl 06 - 39 66 01 58
Coördinator JO8/ JO9 Stephan van Goor   06 - 50 88 05 81
Coördinator JO7 Danny Ouwerkerk    
Coördinator dames/meiden Joost Kant   06 - 81 64 83 57

 

WEDSTRIJDZAKEN

functie naam emailadres tel.nr.
Wedstrijdsecretaris senioren Tijs Verdoorn tijs_verdoorn@hotmail.com 06 - 23 19 89 81
Wedstrijdsecretaris meiden (MO9-MO19) Joost Kant kozakkenboys.jeugd@gmail.com 06 - 81 64 83 57
Wedstrijdsecretaris junioren (JO13-JO19) Jacco Koetsveld kozakkenboys.jeugd@gmail.com 06 - 22 94 34 51
Wedstrijdsecretaris pupillen (JO7-JO12) Melanie van den Heuvel kozakkenboys.jeugd@gmail.com 06 - 21 83 86 98
Scheidsrechterbegeleider   Piet Vervoort   06 - 16 44 54 33

 

BESTUUR BUSINESSCLUB

functie naam emailadres tel.nr.
Voorzitter / Sponsorbegeleiding / Acquisitie Leonard Paans lpaans@kozakkenboys.nl 06 - 22 94 34 24
Vice-voorzitter / Sponsorbegeleiding / Acquisitie Huib van Oord hvanoord@kozakkenboys.nl 06 - 20 17 88 25
Penningmeester Henri van Noorloos hvannoorloos@kozakkenboys.nl 06 - 53 16 28 38
Secretaris vacature    
Facilitaire zaken Jan Admiraal janadmiraal56@gmail.com 06 - 10 80 65 79
PR & Communicatie / Media Gertjan Dolislager dolislager@kozakkenboys.nl 06 - 13 67 91 58
PR & Communicatie / Events Carla Goes cgoes@kozakkenboys.nl 06 - 12 96 31 58
Sponsorbegeleiding / Media Arie Heijblom aheijblom@kozakkenboys.nl 06 - 53 21 96 52
Sponsorbegeleiding Adri Vlot avlot@kozakkenboys.nl 06 - 53 73 31 56
Sponsorbegeleiding Teus Damen tdamen@kozakkenboys.nl 06 - 52 11 51 77

 

PERS

functie naam emailadres tel.nr.
Persvoorlichter Bas van Straten pers@kozakkenboys.nl

06 - 55 39 40 71

 

MEDIA

functie naam emailadres tel.nr.
Mediacommissie Frans vd Wiel / Bas van Straten media@kozakkenboys.nl  

 

BEHEERDER

functie naam emailadres tel.nr.
Beheerder Chris Admiraal   06 - 21 92 26 93

 

KLEDING KB

functie naam emailadres tel.nr.
Kledingcommissie Jannette van den Heuvel en Marjolein Whalen kleding@kozakkenboys.nl  



OVERIGE FUNCTIES

functie naam emailadres tel.nr.
Ledenadministratie Clara Verheij ledenadministratie@kozakkenboys.nl  
       
Veiligheidscoördinator Jari van Achterberg veiligheidscoordinator@kozakkenboys.nl  
       
Hoofdsteward John Struik hoofdsteward@kozakkenboys.nl  
       
Vertrouwenspersoon Vincent Wijmans vwijmans@kozakkenboys.nl 06 - 39 66 01 58

 

Staat de persoon die u zoekt er niet tussen? Neem dan contact met ons op via secretaris@kozakkenboys.nl
Wij brengen u dan alsnog in contact. 

 

Gegevens Kozakken Boys:

Sportpark de Zwaaier
Nieuwe Kozakken Stoep 1
4251 PN Werkendam
telnr. 0183-702314

 

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!