Contactpersonen

HOOFDBESTUUR

functie naam emailadres tel.nr.
Voorzitter Dick Hoogendoorn dhoogendoorn@kozakkenboys.nl 06 - 53 19 41 78
Penningmeester Freek Vorthoren fvorthoren@kozakkenboys.nl 06 - 54 61 17 09
Secretaris Frans van der Wiel secretaris@kozakkenboys.nl 06 - 51 58 00 21
Comerciële zaken Leonard Paans lpaans@kozakkenboys.nl 06 - 22 94 34 24
Jeugdvoorzitter Vincent Wijmans vwijmans@kozakkenboys.nl 06 - 39 66 01 58
Facelitaire zaken Jan Admiraal janadmiraal56@gmail.com 06 - 10 80 65 79

 

TECHNISCHE COMMISSIE SENIOREN

functie naam emailadres tel.nr.
Technisch directeur (A-selectie) Johan van der Werff technischdirecteur@kozakkenboys.nl 06 - 15 85 95 30
Technische commissie (JO23) Martin Clerkx kbo23@kozakkenboys.nl 06 - 28 77 71 10
Technische commissie (Financiën) Nico van Heukelum    
Technische commissie (Bestuur) Freek Vorthoren    

 

TECHNISCHECOMMISSIE JEUGD

functie naam emailadres tel.nr.
Jeugdvoorzitter Vincent Wijmans vwijmans@kozakkenboys.nl 06 - 39 66 01 58
Hoofdopleidingen Peter Drijver hoofdopleidingen@kozakkenboys.nl 06 - 42 80 92 97
Coördinator JO18, JO19, O23 Peter Drijver hoofdopleidingen@kozakkenboys.nl 06 - 42 80 92 97
Coördinator JO15-JO17 Gerrit Pruissen   06 - 10 46 41 10
Coördinator JO11-JO14 Arie Potters   06 - 22 70 56 03
Coördinator JO9, JO10 (interim) Vincent Wijmans   06 - 39 66 01 58
Coördinator JO7, JO8 Stephan van Goor   06 - 50 88 05 81
Coördinator dames/meiden Joost Kant   06 - 81 64 83 57

 

WEDSTRIJDZAKEN

functie naam emailadres tel.nr.
Wedstrijdsecretaris senioren Tijs Verdoorn tijs_verdoorn@hotmail.com 06 - 23 19 89 81
Wedstrijdsecretaris meiden (MO9-MO19) Joost Kant kozakkenboys.jeugd@gmail.com 06 - 81 64 83 57
Wedstrijdsecretaris junioren (JO13-JO19) Jacco Koetsveld kozakkenboys.jeugd@gmail.com 06 - 22 94 34 51
Wedstrijdsecretaris pupillen (JO7-JO12) Melanie van den Heuvel kozakkenboys.jeugd@gmail.com 06 - 21 83 86 98
Scheidsrechterbegeleider   Piet Vervoort   06 - 16 44 54 33

 

BESTUUR BUSINESSCLUB

functie naam emailadres tel.nr.
Voorzitter Leonard Paans lpaans@kozakkenboys.nl 06 - 22 94 34 24
Relatiebeheer hoofdsponsors & Partners Alexander Visser avisser@kozakkenboys.nl 06 - 51 51 80 91
Pr & Communicatie Carla Goes cgoes@kozakkenboys.nl 06 - 12 96 31 58
Secretariaat / Pr & Communicatie Samantha van Ingen svaningen@kozakkenboys.nl 06 - 30 54 57 54
Sponsorbegeleiding / Pr & Communicatie Kim Stout kstout@kozakkenboys.nl 06 - 49 03 65 93
Sponsorbegeleiding / Pr & Communicatie Anelia den Hollander adenhollander@kozakkenboys.nl 06 - 51 34 85 92
Sponsorbegeleiding Jan Admiraal janadmiraal56@gmail.com 06 - 10 80 65 79
Sponsorbegeleiding Berry van Houwlingen bvanhouwelingen@kozakkenboys.nl 06 - 27 41 80 96
Media & Marketing Devin van der Wiel dvanderwiel@kozakkenboys.nl 06 - 48 21 80 50

 

PERS

functie naam emailadres tel.nr.
Persvoorlichter Bas van Straten pers@kozakkenboys.nl

06 - 55 39 40 71

 

MEDIA

functie naam emailadres tel.nr.
Mediacommissie Frans vd Wiel / Bas van Straten media@kozakkenboys.nl  

 

BEHEERDER

functie naam emailadres tel.nr.
Beheerder Chris Admiraal   06 - 21 92 26 93

 

KELDING KB

functie naam emailadres tel.nr.
Kledingcommissie Elly Klop kledingkb@gmail.com  



OVERIGE FUNCTIES

functie naam emailadres tel.nr.
Ledenadministratie Clara Verheij ledenadministratie@kozakkenboys.nl  
       
Veiligheidscoördinator Dick Vorthoren dickenalie@hotmail.com 06 - 13 42 05 38
       
Vertrouwenspersoon Vincent Wijmans vwijmans@kozakkenboys.nl 06 - 39 66 01 58

 

Staat de persoon die u zoekt er niet tussen? Neem dan contact met ons op via secretaris@kozakkenboys.nl
Wij brengen u dan alsnog in contact. 

 

Gegevens Kozakken Boys:

Sportpark de Zwaaier
Nieuwe Kozakken Stoep 1
4251 PN Werkendam
telnr. 0183-702314

 

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!