Misschien wel het meest bijzondere veilingitem is de vakantie naar
Ferienhof A&B: een schitterende villa die plaats biedt aan 12 personen. Eigenaren Bert en Anita wonen sinds 2011 in het Duitstalige dorpje Hünningen in de Belgische Ardennen. “Vorig jaar oktober hebben wij een voormalige boerderij uit het jaar 1900 gekocht, die zich vlakbij onze woning bevindt en volledig gerenoveerd tot een grote vakantiewoning. We vonden het een eer om gevraagd te worden door Kozakken Boys. Natuurlijk doen wij daarom mee, met een week (buiten de vakanties) of een lang weekend.”
Ferienhof A&B heeft een verzorgd, zeer modern interieur en is van alle gemakken voorzien. Een compleet ingerichte keuken met bar, aparte woonkamer met houtkachel en een wellness badkamer die ontworpen is dat u vanuit de traditionele sauna uitzicht heeft over het heuvelachtige landschap. Ferienhof A&B staat volledig vrij en heeft een prachtig uitzicht over de unieke natuur van de Belgische Ardennen.
Anita: “Om uw verblijf in het vakantiewoning zo ontspannend mogelijk te maken, zijn bij aankomst de bedden opgemaakt. Liggen er badjassen klaar, een handdoekenpakket en een keukenpakket. Wij bieden op aanvraag graag ontbijt aan. De vakantiewoning is uiterst geschikt voor gezinnen met kinderen, met een indoor speelpark in de hal naast de woning. Kindveilige traphekken, aankleedkussen, opstapje, toiletverkleiner, potje, kinderstoel, kinderbestek, babybed, buggy en wandelwagen. Wie van wandelen, fietsen, golfen en/of paardrijden houdt, is hier op het juiste adres. Met de vele wandel- fiets- en paardrijd routes, is deze omgeving uiterst geschikt de Belgische Ardennen te ontdekken.”
Ruud en Elena zijn eigenaren van het Portugese Retiro no Rio: “Mede vanwege het maatschappelijke karakter van de veiling en het goede doel Kika doen wij mee. Veel gasten combineren een city-trip Porto en/of Lissabon met een (kort) verblijf op onze quinta. Daarom willen we een verblijf van 3 nachten inclusief ontbijt voor 2 personen aanbieden. Dit is geldig tot 1 juli 2020 met uitzondering van de maanden juli en augustus.”
Douw en Linda vestigden zich in het Duitse Thuringen. Hun Landferienhaus Linde bevindt zich aan de zonzijde van het Thüringer Wald. “We willen 6 nachten in één van onze appartementen voor max. 4 personen aanbieden, t.w.v. €600,-. Het voormalige “Kulturhaus” ligt aan de bosrand, in het kleine en zeer rustige dorpje Langenbach (circa 150 inwoners en zonder doorgangsverkeer) in Thüringen. Langenbach ligt op de zuidflank van het Thüringerwoud, het grootste aaneengesloten bosgebied van Duitsland. Hier vindt u nog rust en ongerepte natuur. Langenbach biedt uitgebreide mogelijkheden voor wandelen, fietsen, langlaufen en sneeuwwandelen en is een uitstekend uitgangspunt voor een stedentrip van een dag naar culturele highlights rondom het Thüringer Wald.”
Bekijk hier het veilingsmagazine!