Cookie beleid Kozakken Boys

De website van Kozakken Boys is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Vrijdag: de Kozakken Boys Veilingavond!

5 april 2019 20:00

Veilingcommissie

Op vrijdag 10 mei organiseert Kozakken Boys een grote veilingavond. Alle belangstellenden zijn van harte welkom in onze kantine. De veiling zal in de kantine door een pre-party worden voorafgegaan. De bekende sportcommentator Sierd de Vos zal als spreker een bijdrage leveren aan deze spectaculaire avond. Tijdens de veilingavond worden zo’n 250 mooie items geveild. Voor een ieder is er wat leuks te koop. De items worden binnenkort aan u gepresenteerd in een prachtige glossy. Momenteel worden bedrijven benaderd om als itemsponsor of adverteerder bij te dragen aan de avond. Geïnteresseerden kunnen zich melden bij [email protected].

Loterijen
Onderdeel van de veilingavond zijn twee loterijen: een veilingloterij en een jeugdloterij. De veilingloten kosten €10,-. U kunt een prachtige elektrische fiets winnen. De veilingloten zijn rondom thuiswedstrijden van Kozakken Boys en op de veilingavond te koop bij leden van het veilingteam. Jeugdloten zijn voor €2,50 te koop bij jeugdleden t/m O17. De kopers maken kans op schitterende prijzen, waaronder een TV, een Apple Ipad en paintballen met 10 personen.

Doelen

De opbrengst van de veiling en veilingloterij wordt deels gebruikt voor het opknappen van onze kantine, maar is ook voor onze maatschappelijk partner, de Stichting Kinderen Kankervrij (KiKa). Zij werven fondsen voor onderzoek naar kinderkanker. Het doel is de genezingskans te vergroten. Een prachtig doel, wat wij als maatschappelijk betrokken club graag omarmen.

De opbrengst van de jeugdloterij wordt gebruikt voor de aanschaf van een video-analysesysteem t.b.v. de jeugd.

Meer informatie
Voor meer informatie over de veilingavond kunt u terecht bij het organisatieteam via [email protected]. Het team bestaat uit Henk de Goeij, Siska de Goeij, Robin van Ooijen, Hendri Visser, Govert Cornet, Kees Ottevanger, Alexander Visser, Paul van Gelderen en Jaap Boxman.

Bekijk hier het veilingmagazine met alle veilingitems!

Delen

Lees meer over:
Veiling

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!