Cookie beleid Kozakken Boys

De website van Kozakken Boys is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Verplaatsen veiling op je club

31 mei 2022 7:45

In verband met het programma van de nacompetitie zal de clubveiling van donderdag 9 juni worden verplaatst naar donderdag 8 september.

Na het succes van 2019 kon een vervolg natuurlijk niet achterwege blijven. In samenwerking met Hubert Habers van “Veiling op je Club” is het veilingteam alles weer aan het voorbereiden om er een prachtige avond van te maken. Op de avond zelf zal Erik van Muiswinkel het startschot geven waarna de veilingmeester de vele veilingitems aan de man probeert te brengen.

De inloop is om 19.30 uur, de opening van de veiling ca. 20.00uur. Noteer alvast donderdag 8 september in uw agenda!

Op deze avond zullen ook de winnaars van de jeugdloten en veilingloten bekend gemaakt worden. Beide loterijen staan bol van de mooie prijzen, waarover binnenkort meer informatie. De loten zullen u op korte termijn door de (jeugd-)leden worden aangeboden.
Bron: Bestuur
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!