Nieuws
Afgelopen zaterdag speelde het derde de uitwedstrijd in Wijk en Aalburg, tegenstander was Wilhelmina’26 2. Het derde kwam na rust zelfs op een 0-2 voorsprong, maar na negentig minuten stond er een 3-2 eindstand in het voordeel van de thuisploeg op het scorebord.
De voorbereiding is wat rommelig deze dag, de trainer ziet er uit alsof hij heel de nacht boven een emmer heeft gehangen en wat blijkt, het was ook zo. Gelukkig kon hij toch de kracht vinden om met ons mee af te reizen naar Wijk en Aalburg. Onze leider (u weet wel de man van het kunstgras) was afwezig deze zaterdag, hij moest met de zaak mee voor een uitje, een soort van teambuilding, u weet wel de neuzen allemaal dezelfde kant op krijgen(?). Nu heb ik uit zeer betrouwbare bron (die anoniem wenst te blijven) vernomen dat onze leider stage aan het lopen is bij Unox, u weet wel van die overheerlijke erwtensoepen.
De wedstrijd begint en oh nee denkt een aantal van ons als ze de scheidsrechter het veld op zien komen. Normaal geen commentaar op onze leidsmannen, we mogen blij zijn dat ze er zijn. Maar deze maakt er echt elke keer een potje van, vooraf een preek waar menig politicus jaloers op zal zijn, we komen hier om te voetballen! Tijdens de wedstrijd neemt hij beslissingen, soms wel van zestig meter afstand en dan snel staken als er daar wat over gezegd word. Gelukkig wordt de wedstrijd gewoon uitgespeeld, omdat beide ploegen gewoon op het veld blijven staan. De wedstrijd had echter niet met 22 man mogen eindigen, in de eerste helft krijgt Sedat een kopstoot in zijn gezicht en de scheids staat er boven op en geeft ‘slechts’ een gele kaart, hoezo fluit ik volgens de regels.
In de eerste helft komen we op een 0-1 voorsprong, het is Sedat die toch geloofd in een op het oog lijkende kansloze bal, hij geeft de bal voor en het is Rini die profiteert van de verdedigende dwaling en zo voor de tweede week op rij weet te scoren. We hadden nog wel een aantal keer meer moeten scoren, maar ja dan moet je niet elke keer onterecht voor buitenspel worden afgevlagd. Volgens mij vlagde de grens voortdurend naar pakjesboot 13 die op de naast gelegen Maas voorbij zou moeten komen, nou we hebben in de verste verte geen Sint gezien. Met ook nog een leider die er werkelijk alles uitkraamde (of probeerde) weet u wel hoe het sfeertje was aan de oevers van de Maas.
In de tweede helft lijken we de wedstrijd al snel in het slot te gooien, het is Danny die de tweede treffer voor zijn rekening neemt. Wat een actie van Huub ging hier aan vooraf geweldig, hij draaide een aantal tegenstanders helemaal dol, op zijn zo bekende manier, volgens mij staat de laatste man nog steeds te tollen op zijn benen. We dachten dat we de drie punten in de tas hadden zitten voor deze middag, maar niets is minder waar. De thuisploeg gooit er een extra spits en binnen enkele minuten zijn we het helemaal kwijt, we staan niet goed meer en werken ballen maar half weg en zo roepen het onheil over ons zelf af. Al snel staat het 1-2 en na deze tegengoal krijgen we nog een beste kans op de 1-3, alleen Huub schiet de bal op de paal. Een kwartier voor tijd komt de thuisploeg zelfs langszij en daar stonden we verdedigend niet goed bij opgesteld. Zo lijken we met een puntje naar Werkendam af te reizen, alleen in de allerlaatste minuut krijgen het deksel alsnog op onze neus, het is een kopbal, wel of niet achter, soms moet je ook wel eens slim vlaggen, de bal gaat via onze goalie in de goal en zo gaat de wedstrijd met 3-2 teleurstellend verloren.
Volgende week spelen we om 14.30 uur thuis tegen Woudrichem 2.
Opstelling: Richard Verhoeven, Robin Groeneveld, Etienne Koman, Stefan Strootman, Ronald Bouman, Ton Visser (Danny Ouwerkerk), Mark van Ooijen (Dirkjan Bode), Rini Visser, Huub Stapel, Sedat (Gerard van den Adel) en Freek Vorthoren.
| Bijlage | Grootte |
|---|---|
| 30 KB |



